85357AG-11LFT
Shenzhen Tengshengda ELECTRIC CO., LTD.
Contact Now
85357AG-11LFT
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 4:1, 2:1
Type : Multiplexer
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output : No/Yes
Series : -
Input : LVCMOS, LVTTL, Crystal
Supplier Device Package : 20-TSSOP
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 27 MHz
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Package / Case : 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Output : LVPECL
Operating Temperature : 0°C ~ 70°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 85357A
Description : IC CLK MULTIPLX 4:1/2:1 20TSSOP
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Clock Multiplexer IC 4:1, 2:1 27 MHz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)